LOGO NOU copy

Go beyond.
Create tomorrow!

Inițiere și dezvoltare în atletism

URBAN TRACK CLUB

Clubul sportiv Urban Track Club este destinația ideală pentru toți cei pasionați de atletism și care doresc să se inițieze în acest sport plin de energie și competitivitate. Cu antrenori experimentați și o gamă largă de facilități sportive, clubul nostru oferă un mediu inspirațional și prietenos în care participanții pot dezvolta abilități atletice solide-precum viteza, forța sau rezistența. Indiferent de vârstă sau de nivelul de experiență, membrii noștri beneficiază de antrenamente personalizate și programe de pregătire adaptate nevoilor individuale. Fie că doriți să vă perfecționați viteza, rezistența sau tehnica, clubul sportiv Urban Track Club vă oferă resursele necesare pentru a vă atinge obiectivele în atletism și a vă bucura de frumusețea acestui sport.

 

Înscrieți-vă astăzi și începeți călătoria către succesul atletic!

CONTACTEAZĂ-NE

Adresă de e-mail

urbantrackclub@gmail.com

Numere de telefon

URBAN TRACK CLUB - 0750461800
ENACHE SEBASTIAN - 0774695450
VISCUN ELENA - 0757388265