LOGO NOU copy

Go beyond.
Create tomorrow!

Performanță în atletism

URBAN TRACK CLUB

Clubul sportiv Urban Track Club este o oază a performanței și excelenței sportive! Aici, pasionații de atletism de toate vârstele și nivelurile de aptitudine pot găsi un mediu antrenant și profesional pentru a-și dezvolta abilitățile și a-și atinge potențialul maxim. Cu antrenori experimentați și dedicati, dotări de ultimă generație și un program bine structurat, clubul nostru oferă o gamă largă de servicii de performanță în atletism, de la inițierea în tainele disciplinei până la pregătirea de nivel de competiții naționale și internaționale. Fiecare membru al clubului este încurajat să crească într-un mediu prietenos, sănătos și motivant, unde valoarea efortului și a perseverenței sunt înțelese și recompensate. În clubul nostru sportiv, pasiunea pentru atletism și dorința de a excela se întâlnesc pentru a crea campioni adevărați! 

CONTACTEAZĂ-NE

Adresă de e-mail

urbantrackclub@gmail.com

Numere de telefon

URBAN TRACK CLUB - 0750461800
ENACHE SEBASTIAN - 0774695450
VISCUN ELENA - 0757388265